STŘEDNÍ PEDAGOGICKÁ ŠKOLAU Stadionu 486, 266 37 Beroun

Aktuality


DÁLKOVÉ STUDIUM


DENNÍ STUDIUM

SEMINÁŘE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ

Podrobné informace o seminářích k přijímacímu řízení pro obor PMP najdete ZDE.

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 

Vzhledem k epidemiologické situaci vás NEMŮŽEME POZVAT NA PROHLÍDKU NAŠÍ ŠKOLY. Vzhledem k těmto okolnostem proběhnou dny otevřených dveří ONLINE FORMOU.
Momentálně nejsme ani schopni určit přesné datum a formu konání SEMINÁŘŮ, přesto se na semináře můžete přihlásit na pavlasek@oaspgsberoun.cz.  O podrobnostech vás budeme včas informovat na našem školním webu.

 

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Přijímací zkoušky se konají 3. a 4. května 2021.  Více informací o přijímacím řízení včetně obsahu přijímacích zkoušek najdete v menu Uchazeči/Přijímací řízení – denní studium.

Nabízíme možnost telefonických konzultací s vedením školy:

  •  Ing. Jaroslav Šturc, ředitel školy, tel. 311 653 015, v ÚT 10:00 – 12:00.
  •  Mgr. Pavel Pavlásek, zástupce ředitele pro pedagogické obory, tel. 311 653 003, ve ČT 10:00 – 12:00.
  •  Nebo zodpovíme písemné dotazy na e-mailu: informace@oaspgsberoun.cz

 

INFORMACE O VÝUCE

  • Na základě usnesení vlády pokračuje během dubna 2021 na středních školách ve všech ročnících DISTANČNÍ VÝUKA. Informace o průběhu další výuky budou aktualizovány dle vládních rozhodnutí.
  • Informace pro maturanty o termínech – viz záložka: Maturity – Termíny
  • Pro maturanty, kteří si zvolí dobrovolnou ÚSTNÍ maturitní zkoušku z ČJL a cizího jazyka na jaře 2021_Přihláška k ústní MZ. Nutné odevzdat vyplněnou přihlášku třídnímu učiteli do 30. dubna 2021! 
  • Povoleny jsou individuální konzultace/zkoušení ve škole (1 žák a 1 pedagog) i opravné/dodatečné zkoušky (při komisionálním zkoušení 1 žák a 3 pedagogové).
  • Rozpis ONLINE VYUČOVÁNÍ najdete ZDE.
  • Informace k lyžařským kurzům v Peci pod Sněžkou 2021.       

Pro všechny platí povinnost dodržovat POKYNY k ochraně zdraví a provozu školy.

Jak 2.LA s Oidipem ke zkoušce přišla

Od doby, kdy na dramaťáku zaznělo slovo OIDIPUS, začaly se v našich hlavách vyskytovat výrazy jako „mythém, pneuma, incest“ nebo „exogamie.“ Čekala nás zkouška! Ale ne zkouška divadelní, jak by mnozí od specializace dramatické výchovy čekali. Byla to zkouška z literatury o antickém dramatu. Přímo kolokvium! Co se z těch... Celý článek >>

25. – 27. ledna 2016 – Exkurze v Terezíně

Krajíc chleba, náhražková káva a ošizená polévka. To je váš denní příděl jídla. Sdílíte místnost s více než 30 cizími lidmi, děláte otrockou podřadnou práci, hrubé zacházení s vámi je na denním pořádku, máte omezený prostor na třípatrových postelích – kavalcích, sužují vás nemoci, blechy a vši, jste naprosto... Celý článek >>