STŘEDNÍ PEDAGOGICKÁ ŠKOLAU Stadionu 486, 266 37 Beroun

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří proběhne v tomto školním roce ve dnech:

  • 16. listopadu 2022,
  • 4. ledna 2023.

 


Den otevřených dveří na SPgŠ

ve středu 4. ledna 2023

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

 

Vážení zájemci o studium,

ve středu 4.ledna proběhne den otevřených dveří na SPgŠ v tradiční podobě.

 

Program probíhá ve třech vlnách, a to takto:

  1. Od 8.00 pro zájemce s převažujícím zájmem o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika především z oblastí: Praha a okresy Kladno, Rakovník, Rokycany, Příbram, Beroun
  2. Od 9.00 pro zájemce s převažujícím zájmem o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika především z oblastí: okresy Benešov, Tábor, Písek, Strakonice, Plzeň-město,  Plzeň-jih, Plzeň-sever, Klatovy, Domažlice, Tachov apod.
  3. Od 10.00 pro všechny uchazeče s převažujícím zájmem o obor Pedagogické lyceum bez rozdílu

Program začíná vždy v aule školy v 1.patře (předpoklad) informací zástupce ředitele od 8.00, 9.00 a 10.00h podle převažujícího zájmu o obor a podle toho, jak to návštěvníkům dovoluje dojezdová vzdálenost a časové možnosti (rozdělení podle okresů).

Následuje prohlídka školy organizovaná tak, aby mohl návštěvník vyslechnout všechny potřebné informace. Proto je vhodné, abyste se programu účastnili od jeho zahájení. V opačném případě lze poskytování ucelených informací zájemcům obtížně zajistit.

Program končí přibližně ve 13.00h pro zájemce o lyceum, ve 13.00h nebo 14.00h pro zájemce o obor předškolní a mimoškolní pedagogika, vždy v závislosti na době začátku (v 8.00 nebo 9.00 h).

Upozorňujeme návštěvníky, že v blízkosti budovy není možné parkovat. Nejlepší je použít placené záchytné parkoviště pod dálničním viaduktem v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Je dobře dostupné z dálničního sjezdu a ke škole je to odtud přibližně 300m.

 

Těšíme se na Vaši případnou návštěvu.

 

Mgr. Pavel Pavlásek, zástupce ředitele

 

POZOR!!! V průběhu programu budete moci navštívit prostory, kde je vstup možný pouze v přezůvkách. Vezměte si nějaké s sebou.