STŘEDNÍ PEDAGOGICKÁ ŠKOLAU Stadionu 486, 266 37 Beroun

Den otevřených dveří

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SPgŠ (18. 11.) byl zrušen. O konání DOD 7. 1. 2021 bude rozhodnuto v prosinci.

Informace pro uchazeče o studium 

Přihlášky ke studiu na všechny obory se podávají do 1. března 2021.

Informace pro zájemce o studium do školního roku 2021/2022 vám poskytne zástupce ředitele pro SPgŠ Pavel Pavlásek a vyučující jednotlivých předmětů ve dnech:

 • 18. listopadu 2020 (začátek programu v 8:00, a nebo v 9:00)
 • 7. ledna 2021 (začátek programu v 8:00, a nebo v 9:00)

Organizace dne otevřených dveří:

 • základní informace o škole, základní informace o oborech vzdělání: pedagogické lyceum, předškolní a mimoškolní pedagogika (obsah studia, podmínky přijetí…), informace o semináři pro zájemce o studium (zkoušky nanečisto), informace o možnosti ubytování v domově mládeže, stravování ve školní jídelně, uchazeči o studium se seznámí s pojetím jednotlivých výchov

!!! Den otevřených dveří je řízený !!! – program dne otevřených dveří (program je ilustrativní, může se v detailech měnit).

Program dne otevřených dveří
 • Program dne otevřených dveří
  Datum publikace: 27. 9. 2020
  Autor: Admin
  Typ souboru: pdf
  Anotace:

!!! Prohlídka školy mimo připravený program není možná !!!

Na konci dne otevřených dveří vyplní uchazeči dotazník o tom, jak je škola zaujala, která výchova je zaujala a mohou zanechat svoji adresu, v případě, že by chtěli pozvat na SEMINÁŘ PRO ZÁJEMCE O STUDIUM (zkoušky nanečisto).

Parkoviště v blízkém okolí školy nově spadají do modré parkovací zóny (parkování pouze s parkovací kartou). Doporučujeme zaparkovat automobily na parkovišti u vlakového nádraží pod dálničním mostem, které je od školy vzdálené přibližně 150 m.