STŘEDNÍ PEDAGOGICKÁ ŠKOLAU Stadionu 486, 266 37 Beroun

Termínovaný plán roku 2023/2024

Plán se průběžné upravuje, doplňuje a mění. Sledujte pravidelně naše stránky.

DatumAkce
1. pololetí
4. září 2023 - 31. ledna 2024
2. pololetí
1. února - 28. června 2024
podzimní prázdniny
26. a 27. října 2023, (čt, pá)
vánoční prázdniny
23. prosince(so) - 2. ledna(út)
pololetní prázdniny2. února 2024 (pá)
jarní prázdniny
11. -17. března 2024
velikonoční prázdniny
28. března 2024
hlavní prázdniny29. června - 1. září 2024

26. - 27. srpna1. blok konzultací DS
30. srpna (st)zahájení, úvodní porada
30. srpna - 1. zářípřípravný týden
4. září (po)zahájení školního roku
5. - 8. září (út - pá)Adaptační kurz 1.PA + 1.PB
7. září (čt)školení provázejících učitelek pedagogické praxe
9. - 10. září (čt)2. blok konzultací DS
11. - 14. září (po-čt)Adaptační kurz 1.LA
11. září (po)praktická maturitní zkouška
15. září (pá)Ústní maturitní zkoušky v podzimním období
18. září (po)závody v lehké atletice - školní kolo
21. září (čt)závody v lehké atletice - okresní kolo
23. - 24. září3. blok konzultací DS
29. září (pá)konec prodlouženého klasifikačního období
říjenVeletrh vzdělávání Příbram
7. - 8. října4.blok konzultací DS
18. -19. říjnaAsociace SPgŠ
říjenPedagogická poema - školní kolo
říjenBurza škol Beroun
11. října - 13. říjnaZájezd Terezín
21. - 22. října5.blok konzultací DS
1. listopadu (st)čtvrtletní klasifikační porada
4. - 5. listopadu6.blok konzultací DS
10. listopadu (pá)třídní schůzky
14. listopadudidaktické testy z ČJL
30. října - 10. listopadupedagogická praxe
11. - 12. listopadu7.blok konzultací DS
20. - 22. listopaduzájezd do N.P. Terezín
13. -31. lednasouvislá pedagogická praxe
22. listopadu (st)Den otevřených dveří
25. listopadu8.blok konzultací DS
9. prosincematuritní ples tříd 4.PA, 4.PB
15.prosincePrezentace ročníkových prací
prosinecOlympiáda v NEJ
prosinecVernisáž + vánoční koncert
3. - 30.lednasouvislá pedagogická praxe
4. ledna (čt)Den otevřených dveří
14. - 21. lednaLyžařský kurz (Protěž)
24. ledna (st)pololetní klasifikační porada
26. ledna (pá)semináře pro zájemce o studium
31. lednapředání pololetního vysvědčení
7. února (st)semináře pro zájemce o studium
10. - 17. březnaLyžařský kurz DS
20. března (st)čtvrtletní klasifikační porada
12., 15. dubnajednotné přijímací zkoušky
16., 18. dubna (út, čt)školní přijímací zkoušky pro denní studium
17., 19. dubna (st, pá)přijímací zkoušky pro DS
26. dubna (pá)závěrečná klasifikační porada
30. dubnaposlední zvonění, předávání. výr. vysvědčení
2. - 7. květnaSportovně-turistický kurz 2.PA, 2.PB, 2.LA
2. - 5. květnadidaktické testy společné části MZ
3. - 31.květnasouvislá pedagogická praxe 3.PA, 3.PB
6. - 10. květnapraktické MZ
6. května - 27. květnasouvislá pedagogická praxe 2.PA, 2.PB
13. května - 31. květnasouvislá pedagogická praxe 1.PA, 1.PB, 1.LA
15. - 19. květnasportovně-turistický kurz DS
20. května - 31. květnaústní maturitní zkoušky
22. - 26. květnasportovně-turistický kurz DS
28. - 31. květnakurzy výchov 2.PA, 2.PB
3. - 7. červnakurzy specializací
19. června (st), 25. 6.(út)závěrečná klasifikační porada
13. červnaPedagogické inspirace
17. - 20.červnavodácký kurz
20. - 24. červnaZájezd do Levoči
24. - 27. červnavodácký kurz
24. - 27. červnatřídní výlety
28. června (pá)předání výročního vysvědčení