STŘEDNÍ PEDAGOGICKÁ ŠKOLAU Stadionu 486, 266 37 Beroun

29. listopadu 2016 – Přednáška z Aljašky

V úterý 29. listopadu přivedl Dave Staedtler , který u nás vede English club do naší školy vskutku vzácnou návštěvu – manželský pár žijící již osmým rokem v prostředí nám zcela neznámé a drsné Aljašky.
Během svého pobytu na naší škole předvedli třem vybraným třídám 4.PA, 2.L a 2.LA  nesmírně zajímavou prezentaci o životě v této části světa. Vyprávěli poutavě o životě v tomto největším a nejchladnějším státě USA, o polárním dnu a noci, o polární záři, pro jejíž pozorování je Aljaška ideálním místem, ale například i o tom, jak se má člověk chovat, když potká losa či dokonce medvěda, na kterého mnohokrát během svého pobytu v táboře narazili.
Studenti i dohlížející pedagogové hodnotili jejich vystoupení velmi pozitivně, a proto doufáme, že Dave zase brzy vymyslí něco, čím nás překvapí, ale i obohatí.
Za metodickou komisi anglického jazyka,

Mgr. Petr Kubík